Powrót do Formy po Porodzie

Powrót do Formy po Porodzie - Trening dla Mam

Powrót do Formy po Porodzie – Trening dla Mam

Ciąża to czas wyjątkowy. Jednak, gdy nadchodzi moment porodu, ciało przechodzi przez intensywną metamorfozę, a po nim przychodzi czas na nowe wyzwania. Niezależnie od tego, czy była to naturalna droga narodzin, czy cesarskie cięcie, ważne jest, aby zatroszczyć się o siebie po porodzie.

Wiemy, jak trudne jest połączenie opieki nad maluszkiem z dbaniem o siebie. Dlatego chcę Cię zaprosić do odkrycia e-booka „Kobiecy Fizjoporadnik”. To więcej niż tylko zestaw ćwiczeń – to kompleksowy program, który pomoże Ci wrócić do formy sprzed ciąży.

W jaki sposób możesz sobie pomóc?

Naucz się bezpiecznego treningu w czasie zabawy z dzieckiem

Wielokrotnie sprawdzone ćwiczenia, które możesz wykonywać podczas wspólnej zabawy z maluchem. To idealne połączenie dbania o swoje zdrowie i spędzania czasu z dzieckiem. Ćwiczenia nie tylko wzmacniają mięśnie, ale również redukują ból kręgosłupa oraz zwiększają energię i samopoczucie.

Ważne jest połączenie teorii z praktyką

Część teoretyczna to istotne informacje dotyczące zmian w ciele po porodzie oraz ich wpływu na powrót do aktywności fizycznej.

Natomiast część praktyczna to szereg ćwiczeń, rozpisanych na tygodnie. Stopniowo zwiększają intensywność, zapewniając bezpieczny powrót do formy po porodzie.

Nie czekaj! Rozpocznij swoją drogę powrotu do formy już dziś. „Kobiecy Fizjoporadnik” to wsparcie, które pozwoli Ci zadbać o siebie, niezależnie od zajęć z dzieckiem. Znajdziesz go w sklepie internetowym tutaj.

Inwestuj w siebie, dbaj o swoje zdrowie – z „Kobiecym Fizjoporadnikiem”!

E-book Kobiecy Fizjoporadnik

Dodaj komentarz

© 2022 Kobieca Fizjoterapia Joanna Piórek - Wojciechowska